Červen 2009

Jožo Nižnánsky:Čachtická paní

30. června 2009 v 22:33 | Ro(ck)mantic Vampire |  >>Books<<

[071007_Cachticka_Pani.jpg]


Kdo by neznal,že? Ale tuhle knížku můžu jenom doporučit. Je čtivě napsaná, celkem realisticky a navíc je doplněná o výpovědi obžalovaných. Sice je trochu hrubší, ale když se do toho začtete, tak to přečtete jedním dechem =))

Historický román o sadistické šlechtičně Alžbětě Báthoryové, která si chtěla uchovat mládí a krásu koupelemi v krvi svých mladých poddaných. Román vychází ze skutečných událostí, které na rozhraní 16. a 17. století rozbouřily obyvatele slovenských Čachtic a širokého okolí. Hraběnka Báthoryová, známá svou neobyčejnou krutostí, tehdy usmrtila na svém panství řadu mladých žen a dívek. Tato historická fakta doplňuje autor v literárním podání barvitou fantazií, s jejíž pomocí romanticky dotváří neúplný historický obraz.

Chrámy, hrady

30. června 2009 v 22:26 | Ro(ck)mantic Vampire |  >>Japan in photos<<
Mno...doufám,že jednou přijdu s vlastníma fotkama ;)CČ ↓↓

Reklama na MCR vestu

29. června 2009 v 22:40 | Ro(ck)mantic Vampire |  >>Videa<<
Boože toe tak blbé až je to dokonalé >_< =D
Asi si taky pořídím ;)


FOTKY: Nový photoshoot

29. června 2009 v 22:25 | Ro(ck)mantic Vampire |  >>LoveX<<
Mno musím s potěšením říct že Víva opět nezklamal *-* wáá měl si to sundat celé nejlépe...Tak obdivujte podle libosti ;)
*vaše nadržená adminka*

Underworld:Evolution

24. června 2009 v 22:12 | Ro(ck)mantic Vampire |  >>Movies<<
Akční / Fantasy / Horor / Thriller
USA, 2005

MOJE HODNOCENÍ:
Stejné jako u Underworldu. Snad ještě víc akční. Líbil se mi pohled do historie, i když musím přiznat, že po pár minutách už jsem se v ději zase ztrácela.

Ve filmu Underworld Evolution nabírá dlouholetý spor mezi upíry a vlkodlaky nových rozměrů, začínají krvelačné hody, boj zapovězené lásky a čas na velkolepou pomstu. Pečlivě střežená tajemství byla prozrazena a odhodlání jednoho zrazeného upířího válečníka znovu rozžehlo plamen staletí trvající války podlých predátorů. Nenasytná nesmrtelná touha přijít na odhalení prapůvodu sporu mezi upíry a vlkodlaky odkrývá nová znepokojivá fakta. Minulost byla zkrátka velice zapeklitá a budoucnost možná odhalí zcela novou rasu, takovou, jakou ještě nikdy nikdo neviděl. Pokračování ságy začne ve chvíli kdy upírka Selene (Kate Beckinsale) vyhledá krále upírů Markuse (Tony Curran), a doufá, že s ním bude moci smlouvat o život. Kříženec Michael (Scott Speedman) se spojí se Selene v jejím boji, jenže si nevěří protože v sobě nedokáže zkrotit krev vlkodlaka, takže Selene jeho spojenectví odmítá. Ve chvíli, kdy Marcus Selene přepadne, aby ji mohl zničit, se ukáže jejich láska být silnější, než genetické předpoklady. V následujících bojích Selene zjistí, že ji zradila její vlastní rodina a rozhodne se pomstít. Selene vyhledá Adriana Tanise (Steven Mackintosh), kronikáře upírů, aby jí pomohl proniknout sítí lží, které rozšířili Marcus a Viktor (Bill Nighty), když bojovali o vládnoucí postavení. Situace se zkomplikuje když Tanis odhalí původ prvního skutečného nesmrtelného. Naproti očekávání to není ani Marcus ani Viktor, ale Alexander Corvinus (Derek Jacobi), otec Markuse a jeho dvojčete, Williama. Jako všudypřítomný bůh Corvinus vše z povzdálí sledoval a zametal stopy po bojích, aby jeho potomci mohli lidské rase zůstat utajeni. Bok po boku bojují Selene a Michael proti nesmírně mocnému a odhodlanému Marcusovi, který se rozhodl propustit svého vězněného bratra Williama na svobodu a s pomocí jeho krvelačnosti ovládnout svět. Každé střetnutí odhalí nové pravdy, vrhne kruté světlo na předchozí události a proniká do bolestných vzpomínek v minulosti pohřbených. Kate Beckinsale a Scott Speedman se znovu objevili v pokračování snímku Underworld; obohacují legendu o nová poznání, odhalují nová tajemství a možná i novou rasu, která je mnohem mocnější než všichni doposud. (www.csfd.cz)

FOTKY A TRAILER: ↓↓

INFO:HIM

24. června 2009 v 21:40 | Ro(ck)mantic Vampire |  >>HIM<<
Nebudu to tady nějak zdlouhavě rozepisovat, stejně to nikdo nečte =)) Takže jenom ve zkratce...

ČLENOVÉ:

Ville Valo (zpěv)
Linde "Lilly" (kytara)
Migé Amour (baskytara)
Emerson Burton (klávesy)
Gas Lipstick (bubeník)


HIM = His Infernal Majesty (takto se kapela původně jmenovala) pochází z Finska. Jejich styl bývá často označován jako lovemetal.

Své první album vydali roku 1997. Bylo dobře přijato kritiky, a tak této kapele nestálo nic v cestě jejich prvních koncertů.
Po dalším albu Razorblade Romance vydaném roku 1999, ze kterého pochází i hit Join Me In Death, navštívili i Českou republiku. Hned na to bylo vydáno další album a zahájena nová koncertní šňůra. HIM však nasadili příliš rychlé tempo a byli nuceni dát si roční pauzu.
Jejich návrat se uskutečnil roku 2003 s novým albem Love Metal, na kterém zase o něco víc přitvrdili. V tuto dobu začal na jejich klipech pracovat výhradně Bam Margera.
Jejich poslední deska nese název Venus Doom a přišla na svět roku 2007.

Jejich znakem je tzv. heartagram. Tvoří jej kombinace pentagramu a srdce a vypadá takto:

O HIM byly napsány i tři knihy: Synnin Viemää, která vypráví o historii kapely a vyšla jen ve Finsku, HIM: The Book, která už nejde nikde sehnat a HIM: His Infernal Majesty, která se snaží formou rozhovorů přiblížit kariéru kapely a všechno kolem ní a také obsahuje velké množství fotek.

>>MOVIES & BOOKS →

22. června 2009 v 19:22 | Ro(ck)mantic Vampire |  **Books and movies>>STYLES →

21. června 2009 v 21:26 | Ro(ck)mantic Vampire |  **Styles

Nové menu

20. června 2009 v 20:23 | Ro(ck)mantic Vampire
Kdyby to tu vypadalo nějak rozkopaně, tak to bude jenom dočasně, ptž jsem se rozhodla udělat nové menu...pff...to zas bude makačka =D mno trochu pozměním i obsah tadytoho...a odsunu ty rubriky, které mě už nějak neberou anebo nikdy nebraly =)
Mno uvidíte...každopádně už teď vím, že tu přibyde Japonsko =))

Gee je otcem =)

20. června 2009 v 19:07 | Ro(ck)mantic Vampire |  >>Gerard Arthur Way<<
Samozřejmě už to každý ví, je to staré jak něco ale musí to tu být, toe jasnéé =))

Jeho dcera se narodila 27.5. (doufám =D) a jmenuje se Bandit Lee...mno exkluzivní jméno...každopádně Gee má radost, přejme mu to =)

Fotka se pokud vím ještě žádná neobjevila...

Co je nového =P

20. června 2009 v 19:00 | Ro(ck)mantic Vampire |  >>Ro(ck)mantic Vampire<<
Nového je hodně ae nechce se mi to rozebírat...
Zemřel mi otec, byla jsem v nemocnici, nezvládám školu a mám zajímavější věci na práci než vysedávat nad blogem =) nicméně...VRACÍM SE =)) Jste rádi? =P

Ale neslibuju jak dlouho mi to vydrží, teď budu nějaký ten čas doma tak snad tu něco přihodím =))

Budu se opravdu ale opravdu snažit =))