Leden 2008

Červená Karkulka tag trochu jinak

29. ledna 2008 v 20:41 | Black Angel |  **Others
Já jsem se u čtení celkem nasmála =D akurát mě sere že tam píšou že má Gee pořezané paže......není pravda :-/
Žila, byla, jedna malá holčička, která pořád nosila vlasy do půl obličeje, žiletky po kapsách, tričko s nápisem ICH LIEBE BILL UND ICH MÖCHTE STIERBEN a hlavně křiklavě zelenou kapuci, pročež jí všichni neříkali jinak než Emo Karkulka. A tuto holčičku jednou její maminka, která holdovala ženské kulturistice a mazala si steroidy i na chleba, poslala za les k babičce.
"Jdi, Karkulko, babičce došlo hulení, tak jí tady posílám něco z naší zahrádky."
A aby to děvče jedno nezdárné nezapomnělo, rovnou jí vrazila dva levé háky.
Inu, sotva se rozmilá Karkulka probrala z knockoutu, strčila si do uší sluchátka, zapnula empétrojku s My Chemical Romance a vyrazila vstříc lesu, který už z dálky duněl, neboť jím zrovna kráčel Vlk Metalista s obrovským magičem na rameni. Sotva vlk spatřil Karkulku, které se tričko napínalo pevným poprsím a zpod malé červené sukénky jí čouhaly dvě nohy obdařené sexy stehny, přestal výt do rytmů Judas Priestů a celý nadržený se dal po Karkulčině stopě.
Karkulka nic nevnímala, točila na prstu košíčkem, vrtěla při chůzi svůdnou prdelkou a představovala si, jak je objímana Gerardovými pořezanými pažemi. Vlk, plížící se celý upocený za ní, se sice snažil být nenápadný jako americký nindža, ale jeho smrtících 200 decibelů ho prozradilo.
"WTF?" řekla Karkulka, vytáhla špunty z uší a otočila se na slintajícího vlka.
Překvapený vlk se zatvářil asi jako Ozzy po incidentu s netopýrem.
"Ehm, ahoj děvčátko, kampak máš namířeno?" pokusil se o co nejněžnější tón, jakého byl jeho ochraptělý hardrockový hlas schopen.
"Ále, jdu za babičkou, došel jí fet, dvojtečka a tři uvozovky," odpovědla mu Emo Karkulka.
"Á, copak to máš v košíčku," začenichal Vlk Metalista a už bral do své špinavé pazoury lístky konopí.
"Necháš mi to hulení! Ještě bys z toho měl břicha bolení!" zarecitovala Karkulka, názorně vlkovi předvedla, co okoukala z Walkera Texas Rangera a dala se na útěk.
Sotva vlk rozdýchal tu sérii kopů s otočkou, postavil se, pohlédl na rozflákaný magič a zařval, že by Dickinson záviděl: "Karkulko! Sežeru tvá játra!" Pak si flusl do dlaně, udělal na hlavě Travoltu a vyrazil.
Karkulka zastihla babičku na zápraží před domem, jak si čte časopis Strážní Kadibouda.
"Představ si, dcérečko," ozvala se rovnou babička, aniž rozlepila toluenem zarudlé oči, "jak si žijí v jiných pohádkách... Třeba Perníková chaloupka! Ta bába jedna má celou chalupu z perníku! Představ si toho pervitinu, to bych mohla být v rauši po zbytek života..." a babička si mlsně olízla zelené rty.
"OMG," řekla vnučka a odkopla plechovku s ředidlem, "ty sis zase dneska dala do těla, viď babčo, dvojtečka pomlčka velké dé."
"Bob Marley 4ever," zasípala babička a padla v bezvědomí k zemi.
"ROFL," poznamenala Karkulka, načež se rozhrnulo křoví a na scénu vstoupil Gangsta Myslivec, který se vyznačoval XXXL kalhoty až u kolen, kolébavou chůzí a zlatým řetězem tak těžkým, že chodil zásadně shrben. Zamáchal rukou, obrátil si kšiltovku dozadu a zarapoval: "Héj, bič, votz ap vyt óld bič, fak?"
Karkulka se podívala na frikulína a řekla: "Mrtě se zešlehala a teď fibriluje, dvojtečka uvozovka. Nemáš s sebou náhodou defibrilátor?"
"Yeah, bejby, nou det tajp of šit... Ónly fakin autoetery fróm maj mega kůl big gangsta kár..."
Načež nigga myslivec skočil ke svému lowrideru s pekelně odpruženou soustavou, otevřel kapotu, z motoru se vyvalil dým, jako by místo chladicí kapaliny používal vodku a už vytahoval akumulátor.
Zatímco vyhulenci resuscitovali sjetou důchodkyni, vlk se plížil lesem, z náhradního walkmana poslouchal AC/DC a máchal do rytmu hlavou, až mu povlávaly uši. Trojici kulturních odpadlíků nalezl zrovna v situaci, kdy gangsta myslivec dostal výboj z autobaterie, takže předváděl nejvíc cool break dance svého hipperského života a Karkulka jen tak ze cviku bezdůvodně brečela a gelovala si vlasy.
"DIE BITCH!" zahulákal Vlk a rozevřel tlamu plnou strašidelně zanedbaných zubů.
"Šat ap, eshoul, fak jů niga!" vykřikl Myslivec, postavil se, otočil kšiltovku a dal vlkovi jasně najevo, že jeho kalhoty jsou proklatě nízko. Začal nerovný boj mezi člověkem a zvířetem.
"Pís, nou vór," ozvalo se náhle z chaloupky a ven vylezl Karkulčin dědeček, obut pouze v sandálích, s batikovaným tričkem a pampeliškovou čelenkou kolem hlavy, očividně se chystajíc na Woodstock II.
Vlk a Hajný se po sobě podívali, okamžitě zanechali sporu a společnými silami šli zmasakrovat hippíckého dědu. Volné chvíle využila Karkulka k tomu, aby konečně zapojila elektrody na správná místa (plus na levou a mínus na pravou babiččinu bradavku) a defibrilovala stařenku. Té se to však natolik zalíbilo, že se i s autobaterií zavřela do kozího chlívku, kde do sebe tak dlouho pouštěla elektrošoky, až se baterie vybila, načež bába vyběhla do lesa a řvala na všechny kolem sebe: "Poprvé po padesáti letech zase pořádný orgasmus!"
A paní kněžna, která zrovna stála u okna, řekla: "Šťastná toť žena..."
Náhle se ozvalo brumlání, jaké může vydávat jen Harley & Davidson a před chaloupku přijel vlasatý dlouhán v drsňáckém ohozu.
"Ghost rider?" vydechla Karkulka, tak překvapená, že zapomněla dodat smajlíka.
"Houby Ghost rider, Lorenzo Lamas!" zamručel chlap. "Co se to tu děje, bejby?"
"Ale, v chaloupce se navzájem řeže banda dementů...
"To se na to teda podívám!"
Načež Lorenzo vjel do chaloupky, tam prudce přidal plyn, načež se mu mašina postavila na zadní a prudce točící přední kolo zmasakrovalo hlavy Myslivci, Vlkovi i Dědečkovi.
Lorenzo vyjel ze dveří.
"Nasedni, bejby," přikázal Karkulce a plácl ji po zadečku.
"Čí je to motorka?" zeptala se Karkulka, když nasedala.
"To není motorka, bejby, to je chopper."
"A čí je to chopper?"
"Ze... Teda vlastně můj!" ušklíbl se Lorenzo, nasadil černé brýle, vytúroval motor a vyrazil vstříc západu slunce, aby mohl v nejbližším křoví Karkulku zneužít

Bille Joe jak ho neznáme :-)

27. ledna 2008 v 22:52 | Kwítko =) |  >>Green Day<<
tak tu je s rodinkou někde v New Orleans :-)

wall s green day :-)

27. ledna 2008 v 22:50 | Kwítko =) |  >>Green Day<<
krááása :-*

INFO:Vznik názvu

27. ledna 2008 v 22:48 | Kwítko =) |  >>Blink182<<
Proč vlastně Blink-182? Když kluci začínali hrát, pojmenovali skupinu pouze Blink (česky mrkat nebo mrknutí). Nicméně se později ukázalo, že jedna techno skupina v Irsku se tak již jmenuje, a protože jim pohrozili soudem (který se tehdy těžko asi mohli dovolit), přidali do svého názvu 182.

Ale proč zrovna 182? Na tuto otázku v podstatě neexistuje žádná ověřená odpověď, ale s největší pravděpodobností 182 neznamená nic. Kluci si toto číslo prostě vymysleli jen tak.


Přesto ovšem existují teorie, co by mohlo číslo znamenat. Podotýkám, že se jedná pouze o teorie (neověřené, asi vymyšlené - ale kdo ví?). Tak se na ně tedy podívejme:

182 může znamenat...

...Markovu ideální váhu (v librách)
...počet mil mezi domem Marka a domem jeho přítelkyně
...počet závodních aut Markova dědečka
...číslo lodi, na které sloužil Markům dědeček ve druhé světové válce
...počet sprostých slov, která ve filmu Scarface řekl Al Pacino
...osmnácté písmeno v abecedě je R, druhé B. 18 + 2 = RB čili Rancho Bernardo, kde Mark se Scottem dlouho bydleli
...tolikrát Mark masturboval nad obrázkem princezny Leii z Hvězdných válek
...tolikrát Tom masturboval na obrázkem loutky čaroděje z Hvězdných válek
...počet dětských pořadů, na které se Scott díval v létě 1995
...členové skupiny prohlásili, že to číslo je ze špatného filmu z roku 1985 "Turk 182", ale později připustili, že ten film byl moc špatný na to, aby si z něho vzali jméno..
zdroj : www.BLINK182.cz

Billie Joe - nejlepší prezident

27. ledna 2008 v 22:43 | Kwítko =) |  >>Green Day<<
Na stránce rock.com byl Billie zvolen fanoušky jako nejlepší kandidát na prezidenta mezi muzikanty. Za ním skončili Bono, Marilyn Manson, Ozzy Osbourne, Ted Nugent, Pete Wentz, Gerard Way...
"Billie Joe Armstrong, frontman kapely Green Day, který se veřejně hlásí k American Idiot, se umístil na prvním místě našeho žebříčku kandidátů na prezidenta díky jeho kladnému vztahu ke kouření a masturbaci a jeho nevysvětlitelné schopnosti držet se linie mezi aktivismem a sebeuspokojením."
http://avelina.weblog.net/files/2007/05/billie-joe-001.jpg
zajímavé důvody :-) ale výsledek se mi zamlouvá :-)

Joel - DCMA

27. ledna 2008 v 22:40 | Kwítko =) |  >>Good Charlotte<<
Joel napsal na DCMA o svým malým štěstí :-) tak si počtěte :-)
→ Roste strašně rychle! Teď jsem doma a píšu na tenhle blog předtím než zamířím do obchodu s DCMA, a potom pracovat do studia DEAD EXEC. Přísahám, je to těžké odejít teď během dne, ale potom to své rodince vždy vynahradím. Vždycky jsem byl chlap, který miloval lásku. Věc, která mě asi nejlépe popíše, když jsem mimo práci, je LÁSKA. Předtím než přišla Harlow jsem nevěděl příliš dobře, co slovo ´láska´ znamená.
Já a její matka se teď cítíme jako nejvíce šťastní lidé na světě. Tato doba je v našem životě ohromující. Když se každý den díváme na naší malou holčičku, tak víme, že neexistuje nic, co by nám mohlo zabránit v tom, aby jsme jí ochránili.
Nechceme, aby už teď znala něco špatného. Nikdy nebudu chtít, aby poznala bolest a utrpení, které my vídáme každý den, nebo to, jak lidé dokážou být krutí. Díky tomu, že mám dítě jsem si uvědomil, že my všichni začínáme jinak a potom se díky nějaké události dostaneme na svou cestu životem. Ale všichni začínají jako sladcí a nevinní - jako moje malá dcerka. Svět vás opravdu může nemile ovlivnit, když ho necháte. Ale tam, kde je muzika a umění, tam je vždy lépe.
Musíte se nechat obklopit věcmi, které milujete. Hlavním významem DCMA a této stránky je parta přátel dělajících to, co milují, a jsou obklopeni příjemným. Chci, aby mé dítě také tak vyrůstalo.
Mé srdce jde spolu s rodinou Heatha Ledgera. Tak mladý, tak brzo a tak milovaný odešel. Zdá se to až nesmyslné to takto říct, když se podíváte co se říká v mediích. Doufám ale, že lidé budou respektovat to, čím teď jeho dítě (pozn.: dcera Matilda) a matka procházejí a dají jim prostor. Bůh s nimi.
Tak dnes to bylo zvláště dlouhé, omlouvám se, ale vše jsem to sem chtěl napsat. A teď jsem dám fotky z týdne......
Na fotkách mu to moc moc sluší. No a ty malý DCMA věcičky pro Harlow sou sweet :D
Na poslední fotce má Joel na zádech přebalovací tašku značky Gucci.
tadyk máte zdroj

*Audrey Kitching-info*

26. ledna 2008 v 23:12 | Black Angel |  >>Audrey Kitching<<
Pravděpodobně žije tam kde Hanna, tagže v Hollywoodu. =D
Je jí 22 let.
Má ráda černou a mentolově zelenou barvu, mexickou kuchyni.
Poslouchá rock a metal.
Chodila s Brandonem z Panic!At The Disco.
Mimo to, že je modelka, je i kadeřnice a kosmetička.
Se svou kolegyní Zui Suicide má TV pořad Trashy life.
Audrey na Buzznet

Nějací zombíci

26. ledna 2008 v 18:35 | Black Angel |  >>EMO Pics<<
Nevěděla jsem kam to zařadit tag je to v emo =)

Várka fotek z Vietnamu

26. ledna 2008 v 18:26 | Black Angel |  >>Fotky z koncertů<<
Moc fainé fotky *TADY* (tiskovka a autogramiáda)
Omg.....já nevím co mají na těch dlouhých vlasech a vousech =D a Gee s cigaretkama =(
*TU* taky něco......
Nepřestává náhodou Frankie kouřit?? =)
Pak další *TADY* i s videama a *TADY*.

Rozhovor z Toronta

18. ledna 2008 v 18:48 | Black Angel |  >>Rozhovory<<
Rozhovor ještě z časů Projekt Revolution je *TADY*.

Web o Gerardovi a Lyn-Z

18. ledna 2008 v 18:32 | Black Angel |  >>To ostatní<<
*TADY* jsou stránky o našem milovaném páru-Gerardu Wayovi a Lyn-Z.

Rozhovor s Frankem a Rayem (Malajsie)

18. ledna 2008 v 18:30 | Black Angel |  >>Rozhovory<<
K vidění je *TADY* na youtube.

Nové DVD My Chemical Romance

18. ledna 2008 v 18:27 | Black Angel |  >>Kapela<<
"The Black Parade is Dead!"
Tag taghle by se mělo jmenovat nové DVD My Chemical Romance o třech discích. Vyjde asi 22.dubna 2008.
Opravdu výstižný název =)

Diplomy za 3.BLESKOVKU

16. ledna 2008 v 21:27 | Black Angel |  >>>Bleskovky<<<
♥♥♥Lucisek♥♥♥
kattte
Sára.Janka
Nicoolka
BeeKay93
KoLíČeQ
Hella-MOKKY
patiq

3.BLESKOVKA

13. ledna 2008 v 20:10 | Black Angel |  >>>Bleskovky<<<
1. Hlasuj prosííím *TADY* pro Black Angel a Kwitko=) (jsme úplně na konci)
2. Co chceš na diplom?
A nepovinná otázka:
Jak bys shodnotil/a náš blog? =)
Děkujuuuuuuuuuuuuuuuu =)*

*Hanna Beth-info*

13. ledna 2008 v 19:08 | Black Angel |  >>Hanna Beth<<
Hanna se narodila v New Yorku, ale teď žije v Hollywoodu.
Je jí 19 let.
Miluje tanec, sushi, hudbu a cestování.
Je to nejlepší kamarádka Audrey Kitching a obě pracují jako modelky (např. pro Bleeding Star Clothing, Skeleanimals atd.)
Hanna Beth na Buzznet

Je to řešení??-povídka

12. ledna 2008 v 21:21 | Black Angel |  >>Citáty a povídky<<
Dívka stojí na kraji skály a přemýšlí jestli má skočit. Má skočit?
Skoč,honem skoč,at to máš ze sebou. Ne nemůžu. Co když se rozhodnu špatně? Budu smrti litovat. Vždyt ti ublížil. Chceš ho mít na očích? Ne nechci. Tak skoč. Budeš na něho pořád myslet.Ale já ho mám pořád ráda. Ale on tě zradil.Dá se to napravit. Promluvíme si o tom. A potkáš ho s jeho novou holkou, že? To bych neunesla. No tak skoč! Nemůžu, co moji rodiče? Když se zabiješ,budeš mít od všeho konečně klid. Nemůžu.…
Skoč, vykašli se na ten zkurvenej život. Nemá cenu tady žít. Máš pro co? Nemáš..Skoč!! Po chvíli zavládlo v údolí ticho…po chvíli bylo přerušeno křikem a zase zavládlo ticho..bylo po všem.
Dívka skončila v útrobách údolí. Pohlcena vnitřním hlasem a utrpením.
Jen černí havrani poletovali nad tímto místem a šířili tuto zvěst dál a dál.. Oblohu po chvíli zakryly černá mračna a těžký letní vzduch protrhly kapky deště. Havrani se stihli schovat,ale tělo leželo dál bezvládně ležet.Vlasy,spadlé do obličeje,pozvolna vlhly a na starém vytahaném tričku se zvětšovaly skvrny od krve.. A ona to viděla. Stála nebo se spíš vznášela nad svým tělem.už neměla své tělo,ale duši ano. Stala se duší. Ale není duše více než tělo?
...cítila pocit prázdnoty..takové,že už není ve svém těle,může letět kamkoli. Může se jít podívat kamkoli..co dělají její příbuzní? Truchlí..? Ví , že zemřela?..opdál přijel štastný pár. Kluk a pohledná dívka. Sedli si na deku, kterou sebou přivezli na kole. Lehli si a začali se mazlit. Dívka ce otočila a pohlédla dolů do údolí. Spatřila ji. Spatřila tělo dívky,už dokonale promočené deštěm a krví. Zakřičela,kluk nechápal co se děje,ale dívka mu ukázala prstem směrem na tělo. Oba utekli... Tělo bez duše dál jen leželo..a duše se vznášela dál a dál...
...lehké poryvy větru ji odfoukávali dál od jejího těla....Na chvíli zaváhala-Opravdu se chce vzdálit? Zanechat své tělo jen tak ležet? ...Ale pak jen splynula v vánkem a plula..nejdříve nad loukami a rybníkem..ale pak začala nabírat výšku.. najednou viděla pod sebou město, kostelní vež, celý kraj jako na dlani.... Chtělo se jí brečet, byla zmatená, nevěděla co chce, ani kam míří...jenže nemohla dělat vůbec nic...Byla v rukou vzduchových vírů....
....její duši profoukával studený vítr..teprve jak uviděla svoje tělo,jak bezmocně leží v krvi,uvědomila si,že je mrtvá..že se už nikdy nevrátí do svého těla .Chci zpátky!!! Ale to nepomohlo...je pryč navždy..ted se bude jen proplouvat mezi mrakama a dívat se na svět, na svět, který chtěla opustit, který opustila a už se do něj nenavrátí..horká slza jí udělala nesouměrnou a neviditelnou čáru na obličeji...
Stálo to za to? Je tohle to, co jsem chtěla? Jak jsem si vlastně představovala smrt? Je to vysvobození? Utrpení? Dostanu se do nebe? Pekla? A existují tyto světy vůbec?
Myšlenky vířily kolem dokola a ona byla stále zmatenější....
Začínala toho litovat...začínala si uvědomovat, že jí bude chybět rodina. Její máma, která jí vždy pomohla, vždy jí poradila, někdy vynadala, ale v jádru měla pravdu.
Táta...moc si s ním nerozuměla, ale bude jí chybět..měl dobrý smysl pro humor..s bratrem se věčně hádala...ale teď....cítí k němu lásku-sourozeneckou lásku..
Oči se jí zalily slzami..dál a dál jí vítr odfukoval..vzdalovala se..ten pocit prázdnoty se čím dál prohluboval.... je konec..
V dáli se ozvalo houkání....tudůtudůtudůtudůůů ohlédla se..spatřila sanitku jak jede k jejímu tělu. Od někud se ozval hlas..."máš možnost se vrátit pokud chceš, musíš se jen včas dostat ke svému tělu".
Ano, ano! chci.....
Zkoušela pohnout sebou...nešlo to...foukal moc silný vítr..nešlo to
Už už byla u svého těla...překonala tu mocnou sílu větru..těšila se na svou rodinu,jak je všechny obejme a políbí. Bratrovi řekne že ho má moc ráda,že bez něho nemůže být.Rodičům,že je nikdy neopustí.. Ale...uviděla jak lidé ze záchranky se zvedli a kráčeli ke svému vozu..
Ne,nestihla to.Nějaká mocná síla ji odvanula pryč od svého těla.Plakala.Už nikdy se neuvidí se svou rodinou...ne to přece nechtěla to ne! Bylo pozdě, pozdě na nějaké přehodnocování své smrti..už to nelze vrátit. S touto myšlenkou se nechala unést lehkým letním vánkem nasáklým deštěm. Už je konec....

Pictíky s converskama 2

12. ledna 2008 v 21:06 | Black Angel |  >>EMO Pics<<
Celý článek →→

Pictíky s converskama

12. ledna 2008 v 20:33 | Black Angel |  >>EMO Pics<<
Celý článek →→

I LOVE YOU ♥

12. ledna 2008 v 18:59 | Black Angel |  >>EMO Pics<<